Mutfak Tezgahı

mutfak tezgahı

Mutfak Tezgahı mutfakların görünümü ve daha kullanışlı hale gelmesi için büyük bir kolaylık sunar. Bu kolaylığı ve görünümü en iyi hale getirmek birazda sizlerin elindedir. Mutfak Tezgahı seçiminde kesinlikle özen göstermeli, doğru ürünü bulmalı ve dolaplarınız ve alanla en uyumlu tezgahı bulmalısınız. kendinize bu konuda güvenemiyorsanız bir tezgah uzmanından ayrıca destek alabilirsiniz.

Mutfaklarda tezgah seçiminde basitçe bir kaç detayı yazmak gerekirse şunlardır. Tezgah çok uzun yıllar kullanacağınız bir ürün olup dayanıklı olmalıdır. Ayrıca her gün çeşitli müdahaleler olacağı için bakımı ve temizliğide son derece önemli bir unsudur. Mutfak Tezgahı için Granit, Mermer, Kuvars, Çimstone, Corian, Neolit, belenco, Silistone gibi bir çok ürün bulunur ve bunların ısı dayanımı, bakım ve temizlik özellikleri birbirinden farklı olabilmektedir.

Şayet sizlerde mutfak tezgahı yaptırmak veya mevcut tezgahınızı yenileme istiyorsanız internet üzerinden yapılacak seçimlerle ürün seçmek yerine ürünü yerinde görebilir ve tüm ürünler için mutfak tezgahı uzmanından destek alabilirsiniz.

Sürekli gelişen teknoloji ile her gün yeri tezgah ürünleri üretilmektedir. ürün teknolojileri ve özelliklerini mutlaka dikkat alınız.

  • Darbe dayanımına kesinlikle dikkat edin ve sorunuz
  • Tezgahlarda ek alanları olmamasına dikkat ediniz.
  • Çizilmeye karşı koruması olup olmadığını öğreniniz.
  • Isı dayanımı çok önemlidir. Sıcak tencere ve tava dayanıklılığını öğrenin.
  • Fiyat araştırması mutlaka yapın kaliteye göre fiyatları eşleştirin.

Mutfak Tezgahı Renk ve Desen Seçimi

Gündelik yaşamda en sık kullandığımız alanlardan biri mutfaklardır. Mutfak genellikle bayanların çok daha fazla vakit geçirdiği yerlerdir. Yapacağınız yanlış tercih ve seçimlerle belki mutfağa bile girmek istemeyebilirsiniz. Bu nedenle Mutfak Tezgahını için renk tercihi, desen ve doku tercihiniz kesinlikle alana uyumlu olmalıdır. Tezgahın estetik görünümü etkileyen en önemli detay malzeme kalitesi, desenler, ve renkleridir.

Mermer ve Granit ülkemizde çıkarılıp işlendiği gibi Dünyada bir çok ülkeden de ihraç edilmektedir. Kuvars özellikli tezgahlar son yıllarda oldukça popüler olup ülkemizde oldukça fazla ilgi görmüştür. Küçük parçacıklar haline getirilen Kuvars taşlar preslenip kompozit taşlar halinde kullanımı yapılır. Buda oldukça faza ürün çeşiti anlamına gelmektedir.

Mermer tezgah da yinede ülkemizde sık kullanılan geçmişi oldukça iyi olan ürünlerdir. Akrilik tezgahlar da yine ülkemizde sıkça mutfaklarda kullanılan ürünlerdir. Bu gruptan daha düşük tasarım ve çeşite sahip olan ise Ahşap Mutfak Tezgahlarıdır.

Mutfak Tezgahı Konusunda Uzmanamı İhtiyacınız var?

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasının tamamında tüm ilçe ve semtlerde tezgah konusunda sizlere hizmet veriyoruz. Mutfak ve Banyo tezgahları için profesyonel çözümler en uygun fiyatlarla sizlerle. Çimstone, Belenco, Calisco, Neolith, Corian, Silestone dahil tüm ürünler içinde bizlerden uygulama ve çözüm isteyebilirsiniz. 

İstanbul Mutfak Tezgahı Uygulama

İstanbul da daireler ve ticari alanlar için bizlere ulaşarak mutfak tezgahı uygulaması talep edebilirsiniz. İstanbul Mutfak tezgahı taleplerini her ilçe ve semtten alan firmamız sizlere üstün işçilik kalitesi ile uzun ömürlü tezgahlar yapmaktadır. Tezgahlarda kullandığımız ürün kalitesinden montaj ve uygulama kalitesine kadar 1.sınıf işçilik sunuyoruz.

2019 Mutfak Tezgahı Fiyatları

Fsm Tezgah olarak İstanbulun her bölgesine ulaşıyoruz. Sizlerden gelen işlerde ufak büyük demeden en uygun fiyatlarla hizmet sağlıyoruz. Tezgah işlerimizin tümünde uzun ömürlü olmasına, kullanışlı ve alan için estetik / dekoratif bir çözüm olmasına dikkat ediyoruz. En iyi bildiğimiz işi yapıyor ve sizlere 2019 yılında en uygun fiyatlarla çözümler üretiyoruz.

Mutfak Tezgahı yaptırmak istiyorsanız Fsm Tezgah dan teklif amadan karar vermeyin